Kontakt oss

​Finn rett person for din henvendelse under, eller kontakt oss på hello@62.no eller 70 11 44 30.​

Forespørsler & skreddersydde turer

Toril Sjåstad

Salgsansvarlig Norge

Hvis du er en nasjonal agent, turoperatør eller eventbyrå og lurer på hvordan vi kan jobbe sammen er vår salgsansvarlig for det norske markedet klar for å hjelpe deg.

966 27 220 toril@62.no

Lisa Klock Urtegård

Salgskoordinator Privatmarked & Event

Hvis din forespørsel gjelder skreddersydde turer og bestilling av våre hoteller og aktiviteter for private og event, er Lisa rett person å kontakte.

957 23 037 lisa@62.no

Johanne Terøy Alvestad

Salgskoordinator Bedriftsmarked

Gjelder din forespørsel skreddersydde turer og bestilling av våre hoteller og aktiviteter for bedrifter, er Johanne rett person å kontakte.

930 89 604 johanne@62.no

Gro Linn Gamst

Internasjonal Salgssjef

Hvis du er en internasjonal agent, turoperatør eller DMC og er interessert i hvordan vi kan jobbe sammen eller har spesielle forespørsler, er vår internasjonale salgssjef rett person å kontakte.

932 05 230 grolinn@62.no

Tom Tøsse

Båtansvarlig

Ønsker informasjon eller å bestille båttur for grupper som sightseeing eller transport mellom destinasjoner er vår båtansvarlig rett person å kontakte.

928 31 888 tom@62.no

Per Ove Stølen

Båt & Aktiviteter

Gjelder din forespørsel våre båtturer og aktiviteter på havet er Per Ove rett person å kontakte.

955 42 142 perove@62.no

Marked & presse

Ann Kristin Ytrevik

Markedssjef

Vår markedssjef er rett person for henvendelser om marked, presse, kreative samarbeid og sponsor samarbeid.

932 35 616 annkristin@62.no

Randi Kristin Nilsen

AD & Marked

Gjelder din henvendelse marked, sosiale media eller grafisk design er Randi rett person å kontakte.

920 20 028 randi@62.no

Økonomi

Birthe Aarseth

Økonomisjef

Vår økonomisjef er rett person å kontakte hvis du har spørsmål om betaling av din faktura.

977 66 696 birthe@62.no

Kari Elise Fiskerstrand

Økonomi

Gjelder din henvendelse en betaling er Kari her for å hjelpe deg.

975 91 037 kari@62.no